Dom Pod Jodłami

Zieleniewskiego 34, 33-380 Krynica-Zdrój
kom. +48.506398013Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
e-mail

Informacje o obiekcie

Zapraszamy Państwa do perły uzdrowisk polskich Krynicy-Zdrój. Dom położony jest u stóp leśnej góry przy potoku płynącym wprost do Kryniczanki. Ulica Zieleniewskiego jest najbardziej cichą i urokliwą w Kurorcie. Jest także drogą spacerową do hodowli danieli na pięknym Jakubiku. Otoczona z każdej strony leśnymi, pięknymi górami pokazuje piękno natury. TUTAJ ZNAJDZIESZ CISZĘ I SPOKÓJ. Pokoje gościnne z łazienkami, TV(6 programów) i aneksem kuchennym mieszczą się w nowo wybudowanym domku przy ul. Zieleniewskiego 34. W odległości 1,5 km od Pijalni Głównej. Także można korzystać z bezprzewodowej sieci komputerowej Wi-Fi.

 

Opis pokoi

W kwaterze znajdują się 3 pokoje 2 osobowe z łazienkami. W dwóch pokojach są łóżka małżeńskie, w jednym pokoju łóżka rozstawne. Pokoje posiadają każdy telewizor i dostęp do Wi-Fi. Odrębne pomieszczenie to aneks z mikrofalówką. Na korytarzu znajduje się lodówka. Pokoje są w dolnej części domu, osobne wejście. W pokojach są liczne ulotki o zwiedzaniu Krynicy-Zdrój i okolic.

Jest parking z bramą wjazdową, za niewielką opłatą garaż. Nie przygotowuję obiadów. Cena to 35-45 zł na osobę, doba 35zł latem i 45zł zimą, koszty ogrzewania są wyższe. Zapraszam 

 

Okolica

Krynica-Zdrój – miasto w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Krynica-Zdrój. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego. Zwana jest "perłą polskich uzdrowisk".

Miasto położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika.

Najbardziej znaną, doroczną imprezą w Krynicy-Zdroju jest organizowany od 1967 r. Europejski Festiwal Opery i Operetki im. Jana Kiepury. Na dwa tygodnie, na przełomie sierpnia i września zjeżdża około 1000 solistów i artystów w tym teatry muzyczne, teatry rozrywki i pantomimy. Koncertu promenadowego na deptaku słucha około 20 000 osób.

 

Udogodnienia

  • Aneks kuchenny podstawowy
  • Aneks kuchenny w pełni wyposażony
  • Miejsce do grillowania
  • Ogród
  • Parking
  • Plac zabaw
  • Przechowalnia nart
  • Rezerwacja on-line
  • Telewizja w pokoju

Galeria zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Dom Pod Jodłami.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl