facebook instagram

Rastauracja Kiepura wróć do listy ofert


33-380 Krynica - Zdrój

Opis


 

Poczuj klimat stylowej Krynicy w restauracji Jan Kiepura, nazwanej na cześć najsłynniejszego polskiego tenora, odnoszącego sukcesy na scenach operowych świata. Poczujesz się tu jak na przyjęciu na cześć artysty: oryginalne usytuowanie, stylowe meble, a przede wszystkim wyjątkowe oświetlenie, tworzą niezapomnianą atmosferę, idealnie komponującą się z serwowanymi tu, mistrzowskimi pozycjami z menu.

 

Restauracja Jan Kiepura zachwyca oryginalnym rozmieszczeniem – zajmuje dwa piętra wokół hotelowego lobby, co sprawia, że jest stylowym sercem Czarnego Potoku. W eleganckich wnętrzach mistrzowskimi specjałami z restauracyjnego menu może jednocześnie zachwycać się aż 80 osób.

 

Karta menu w naszej restauracji to wybór oryginalnych smakowych kompozycji kuchni europejskiej, które w mistrzowski sposób zinterpretowali nasi kucharze.

Każda z wykwintnych pozycji jest współczesną odsłoną klasycznych dań, przyprawionych talentem naszych mistrzów oraz szczyptą beskidzkiego charakteru.

Rezerwacja stolików:  18 530 30 00

 

W Hotelu Czarny Potok zorganizujemy niezapomniane uroczystości jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny, zaręczyny i inne ważne wydarzenia rodzinne czy firmowe.

Doskonałe jedzenie, fantastyczna obsługa i przepiękna lokalizacja sprawią, że wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane i zaaranżowane.


WESELA>>

PRZYJĘCIA>>

Dane kontaktowe


Rastauracja Kiepura

Czarny Potok 65
33-380 Krynica - Zdrój
kom. +48.506017486
kom. +48.509777728


internet: https://www.hotelczarnypotok.pl/restauracja/jan-kiepura
e-mail: wesele@czarnypotok.com

Zapytaj o ofertę