facebook instagram

Oferty noclegów

  • STYLOWE CHATY W KRYNICY-ZDRÓJ Nasze Chaty tj. Koliba, Bacówka i Gazdówka przeznaczone są dla gości do 9 osób.   Każdy domek letniskowy składa się z 3 pokoi, 2 łazienek, w pełni wyposaż ...więcej

  • Małopolanka & Spa powstały w 1924 roku służy nieprzerwalnie Gościom wizytującym Krynicę Zdrój.   Usytuowany na Deptaku Głównym w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury uzdrowiskowej je ...więcej

Siłownie zewnętrzne

Siłownie zewnętrzne to doskonałe miejsce zarówno dla osób młodych i aktywnych, jak i starszych, które cenią sobie zdrowy styl życia. To znakomity sposób na urozmaicenie treningu, a także  kontakt z przyrodą i innymi ludźmi. Dlatego „siłownie pod chmurką” służą nierzadko do spotkań i integracji, bo jak wiadomo nie od dziś  - w grupie ćwiczy się lepiej i efektywniej. Dodatkowym ich atutem jest brak jakichkolwiek opłat czy karnetów uprawniających do wstępu.

 

Zachęcamy więc do skorzystania z pobliskich obiektów:

 

  • Siłownia przy ulicy Źródlanej 59 (Krynica-Zdrój)

Posiada 8 urządzeń do ćwiczeń ogólnorozwojowych o różnym stopniu trudności i na różne partie ciała.

 

 

  •  Ogrody Sensoryczne (Aleja Zdrojowa, Muszyna)

Kompleks parkowo-rekreacyjny, który oprócz przyrządów do ćwiczeń  obfituje w alejki spacerowe, oczka i kaskady wodne, ławki i altany, a także specjalną platformę widokową, z której roztacza się panorama Muszyny z przepływającą przez nią rzeką Poprad.

 

 

  • Park „Baszta” (Park Zdrojowy, ul. Zielona, Muszyna)

To kompleks składający się z 20 urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

 Na terenie parku znajdują  się  także :

- wielofunkcyjne boisko do gier zespołowych

- plac zabaw dla dzieci

- nieodpłatna pijalnia wody mineralnej „Józef”

- ścieżka rowerowa

- 3 altany wypoczynkowe

Latem obiekt sprawdza się doskonale jako miejsce do plażowania i zażywania kąpieli słonecznych jak i wodnych (w przebiegającym przez park i usianym kaskadami potoku Szczawnik).

 

 

  • Szczawnik (Centrum Sportu i Rekreacji w Szczawniku, obok boiska Orlik)

Oprócz przyrządów do ćwiczeń skwer posiada ścieżki spacerowe, jak również  regionalną altanę, w której można odpocząć po wysiłku fizycznym lub schronić się przed deszczem.

Zaś nieopodal znajduje się  boisko  wielofunkcyjne, na którym można grać w siatkówkę, koszykówkę oraz tenis ziemny. 

 

 

  • Tylicz (ul. Konfederatów Barskich 6)

Siłownia posiada 9 urządzeń do ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Zlokalizowana jest  w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnego placu zabaw (co daje rodzicom możliwość ćwiczenia i jednoczesnego obserwowania bawiącej się pociechy).

Na terenie siłowni  można  również skorzystać ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego, zadaszonego niewielką wiatą.

W pobliżu placu znajduje się pijalnia wody mineralnej TYLICZANKA - możemy w niej skosztować typowej dla tych terenów wodorowęglanowo-wapniowo-żelazistej szczawy.