U Babci Mili

ul. Kazimierza Wielkiego 23, 33-383 Tylicz
tel. +48.18.4711109Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
kom. +48.503325770Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
strona www
e-mail

Informacje o obiekcie

 

 

 

Willa „U Babci Mili” położona jest w Beskidzie Sądeckim, 6km od centrum Krynicy-Zdrój oraz 4km od granicy słowackiej. Przyjmujemy turystów od 1960 roku (Pierwsza stacja turystyczna PTTK) w Tyliczu.  Pasją gospodarza jest przewodnictwo, dlatego możemy doradzić, pokazać oraz oprowadzić po pięknych okolicach, zabytkach i innych atrakcjach. Druga pasja to rzeźbiarstwo, – co widać w otoczeniu willi.

Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek grup lub rodzin  z dziećmi. Z jednej strony budynku znajdują się altany z leżakami ,huśtawkami i grillem (kącik cichy), zaś z drugiej – plac zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą i domkami. Posiadamy również salę wielofunkcyjną, gdzie wieczorami można przy muzyce zagrać w tenisa stołowego lub piłkarzyki. Do dyspozycji  gości szachy ogrodowe.

Lokalizacja Willi zapewnia duże możliwości wypoczynku -latem: piękne trasy spacerowe, rowerowe, w pobliżu odkryty basen, stadnina koni, górski potok (kraina pstrąga i lipienia), lasy pełne grzybów, jagód, szlak cerkwi łemkowskich, szlak źródeł mineralnych i wiele innych atrakcji.

Zimą i latem organizujemy białe i zielone kuligi do „Śwarnego Szałasu” – gdzie przygrywa gospodarz na akordeonie lub przy kapeli regionalnej.

 

 


Odległość od centrum Krynicy 6 km

Opis pokoi

Posiadamy 10 pokoi w dwóch budynkach 45 miejsc noclegowych.

W każdym pokoju Tv sat , czajnik bezprzewodowy , radio .Każdy pokój z łazienką lub pokoje studio dwa pokoje z łazienką.

Okolica

Tylicz to urocza miejscowość z wieloma żródłami wód mineralnych oraz z wieloma zabykami na szlaku architektury drewnianej i szlaku cerkwi łemkowskich.Bardzo spokojna okolica z możliwością łowienia ryb w krainie pstrąga i lipienia , lasy bogate w grzyby , w których można zaobserwować liczne okazy fauny i flory. 

Udogodnienia

  • Ogród
  • Parking
  • Plac zabaw
  • Tenis stołowy
  • Wyżywienie w obiekcie

Galeria zdjęć

   
więcej zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Cennik

sezon po sezonie od 20.00 do 60.00 PLN / osoba

UWAGA! Obowiązuje dodatkowa opłata miejscowa stawka dzienna: Krynica: 3,50 zł. Tylicz: 2,00 zł. Żegiestów: 3,00 zł.

Oferta specjalna

Organizujemy:  zajęcia integracyjne , góralskie ogniska , wieczorki przy kapeli góralskiej ,pieczenie prosiaka - barana.  Dla grup zorganizowanych usługi przewodnickie nieodpłatnie.Do dyspozycji gosci "Swarny Szałas" w pięknym miejscu pod lasem - miejsce na ognisko grill.

 

 

Lokalizacja noclegu

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi U Babci Mili.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl